Anasayfa » Hizmetler » TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ YENİLEME I TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ YENİLEME İŞLEMLERİ
TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ YENİLEME I TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ YENİLEME İŞLEMLERİ

TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ YENİLEME I HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ( HYB ) YENİLEME I TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ YENİLEME İŞLEMLERİ

    TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ YENİLEME I Hizmet Yeterlilik Belgesi Yenileme için online başvuru yapılarak TSE hizmet yeterlilik belgesi yenileme işlemi gerçekleştirilir.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi yenileme için  TSE Hizmet Yeterlilik belge geçerlilik süresi 1 yıl dolmadan   2-3 hafta önce TSE Online başvuru işlemi gerçekleştirilir.

Tse Hizmet Yeterlilik Belgesi yenileme için her yıl denetim gerçekleştirilerek TSE HYB Belgesi yenileme işlemi gerçekleştirilir.

TSE İncelem uzmanları Tse Hizmet Yeterlilik Belgesi yenileme için fiziki ve teknik şartları ve evrakları inceler. Herhangi bir uygunsuzluk olmaması durumunda TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi yenileme işlemi gerçekleştirilmiş olur.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi yenileme denetimi esnasında doküman eksikliği varsa belirli bir süre verilir. O süre içerisinde evrakları teslim edilmesi gerekmektedir. Verilen süre içerisinde evrakları iletmeyen kurumların belgesi iptal edilir.